Pit 37

Faktura excel szablon

Jakiś czas temu postanowiłem stworzyć własną stronę internetową. Pomysłów miałem dużo. Język HTML nie był dla mnie problemem jednak nie znałem się na grafice. Ściągnąłem sobie z Internetu kilka samouczków kupiłem jeden płatny kurs i po dwóch tygodniach nic nie stało mi na przeszkodzie, aby stworzyć własną stronę.

Co zrobić, aby moja strona byłą unikalna i jedyna w swoim rodzaju? Postanowiłem stworzyć portal bardzo znanym programie na całym świecie, a mianowicie: Microsoft Word i wszystkich jego pakietach. Stworzyłem dwie główne zakładki. Pierwszą z nich była Faktura excel Szablon. Dla niektórych wydaję się to banalne dla innych jest to czarna magia. W tym dziale umieściłem kilka fajnych szablonów faktur, które można użyć w Excelu. Ludzie wydają pieniądze na programy do fakturowania, a mogą to wszystko zrobić za pomocą pakietu MS Word. Jak ktoś nie wiedział jak wygenerować fakturę za pomocą tego programu stworzyłem dział Faktura excel 2011. Opisałem w nim jak łatwo i w bardzo szybki sposób można stworzyć fakturę w Excelu.

Moja strona była całkowicie darmowa i na początku nie nastawiałem się na zarobek jednak z czasem umieściłem na swojej stronie płatne reklamy, dzięki, którym udało mi się zarobić trochę pieniędzy i przenieść mój portal na lepszy serwer. Strona istnieje w sieci już prawie dwa lata i nadal cieszy się ogromną popularnością. Dziennie odwiedza ją ponad 200 osób i na tą chwilę mam zarejestrowanych ponad trzy tysiące użytkowników, a ich liczba z dnia na dzień rośnie, co mnie bardzo cieszy.

Previous article
Darmowe programy do wystawiania rachunków
Next article
Darmowy wzór faktury
About the author