Pit 37

Kalkulator OC – jak to działa?

1. Wypełniasz formularz

Wypełnienie formularza z pytaniami rankomat.pl zajmuje średnio od 3 do 10 minut. Dla Twojej wygody, wszystkie podane przez Ciebie dane zapamiętamy w Twoim koncie. Dzięki temu, przy następnym porównaniu formularz zajmie Ci dosłownie chwilę.

Kliknij porównaj teraz, aby przejść do formularza.

2. Kalkulator OC błyskawicznie zwraca oferty ubezpieczeń

Po zebraniu Twoich danych, wysyłamy je natychmiast do systemów komputerowych różnych towarzystw ubezpieczeniowych – Partnerów rankomat.pl (MTU, HDI, Generali Direct, Benefia, PTU, InterRisk, Compensa) lub ich przedstawicieli. Cała transmisja jest szyfrowana i w 100% bezpieczna.

Na podstawie Twoich danych, systemy towarzystw ubezpieczeniowych – będących Partnerami rankomat.pl – przygotowują propozycje polis ubezpieczeniowych. Chwilę później, oferty są przesyłane z powrotem do rankomat.pl.

Ten cały proces (wysłanie danych i odbiór ofert) zajmuje tylko ok. 10-20 sekund!

3. Porównujesz propozycje od towarzystw

Dzięki temu, że propozycje ubezpieczeń uzyskujemy za każdym razem bezpośrednio od towarzystw ubezpieczeniowych będących Partnerami serwisu lub ich reprezentantów, są one w 100% wiarygodne. Dla Twojej wygody prezentujemy również orientacyjną ofertę firm nie będących partnerami rankomat.pl.

Wszystkie oferty możesz porównać na podstawie cen, automatycznej oceny zakresów RANKingTM, czy relacji RANKingTM do cen. Aby umożliwić Ci łatwe znalezienie najlepszej polisy, oferty możesz sortować, filtrować oraz porównywać między sobą.

4. Wybierasz najlepszą i kupujesz online

Po znalezieniu najlepszej oferty, przekierujemy Cię automatycznie do serwisu ubezpieczyciela bądź jego reprezentanta, gdzie możesz dokończyć transakcję i – jeżeli chcesz kupić AC – umówić się na ewentualne oględziny Twojego samochodu.
Jak to robimy?

Jest to możliwe dzięki temu, że zbudowaliśmy system informatyczny w 100% dopasowany do realiów polskiego rynku ubezpieczeniowego. Dzięki takiemu podejściu, jesteśmy w stanie “połączyć” nasz kalkulator OC i AC praktycznie z każdym towarzystwem ubezpieczeniowym na rynku. Każde z nich możemy zapytać o ofertę dla Ciebie i przejrzyście przedstawić Ci Twoje opcje.
Jak prezentujemy oferty?

rankomat.pl prezentuje oferty ubezpieczenia w prosty sposób, znany Ci z innych serwisów internetowych, np. aukcji czy ogłoszeń samochodowych. Możesz łatwo zapoznać się z cenami ofert, punktacją RANKingTM (czyli automatyczną oceną zakresu każdej oferty), szczegółami zakresów AC, czy dodatków do OC.

Nasza rekomendacja to zawsze ten produkt, w którym najwięcej ochrony dostajesz za stosunkowo najmniej pieniędzy, czyli taki, w którym cena jednego punktu RANKinguTM jest najlepsza.
Kto za to płaci?

Jesteśmy serwisem darmowym dla użytkownika, który generuje przychód głównie ze strony towarzystw ubezpieczeniowych.

Jeżeli wielu kierowców uzna, że nasza propozycja serwisu jest rozsądna, będziemy mogli się dalej rozwijać. Dlatego jeśli uważasz, że ma to sens – poleć nas koniecznie znajomym.

Kalkulator OC – jak to działa?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Previous article
Księgowość online – zalety i wady
Next article
Koszty uzyskania przychodów
About the author