Pit 37

Nowoczesność Mieszkanie – Agent

Nowoczesność zakrada się wszędzie

Nie dziwi nas kolejna zmiana w modzie zaproponowana przez kreatorów. W końcu przywykliśmy do tego, że kolekcje ubrań i obuwia zmieniają się co sezon, i z każdej powinniśmy mieć chociaż jeden element, by czuć się na czasie.

O wiele większym zdziwieniem jest obdarzona opinia o tym, że styliści wnętrz również kreują co roku własne trendy. Przykładowo tegoroczne Boże Narodzenie z pewnością nie zadowoli minimalistów. Projektanci sprawili, że to wymarzony czas dla fanatyków strojnych, bogatych i wytwornych wnętrz.

Dom do wynajęcia – Fachowiec Dom ubrany odnośnie różnych porad i wskazówek stylistów przypomina czasy baroku, gdyż jednym z głównych trendów są pozłacane eleganckie dekoracje. Nie wszyscy przepadają za tego typu ozdóbkami, dlatego w sklepach można śmiało sięgać po różnorodne barwy metaliczne – począwszy od ciepłej miedzi aż skończywszy na zimnym złocie.

Ostatnią barwę można wzbogacić dodatkiem bieli, co nadaje nieco mitycznego charakteru. Jak na barokowe inspirację przystało również teraz w modzie są dodatki z motywami rumianych cherubinów. Skrzydlate postacie mogą siedzieć przy wiankach wykonanych ze złotych gałązek oraz przy bardzo zdobnych świecznikach ze złotymi świecami.

Na ubranych drzewkach powinny wisieć bombki z bogatymi wzorami, jak również anioły oraz łańcuchy z drobnych (najlepiej złotych) kuleczek.

Previous article
Odświeżyć mieszkanie Lokal – Konsultant
Next article
Najemcy domów Kawalerka – Dzierżawa
About the author