Pit 37

Odświeżyć mieszkanie Lokal – Konsultant

Remont własnego mieszkania

Nie każdego, a na pewno zdecydowaną mniejszość, stać na całkowite odnowienie mieszkania część niż raz na kilkanaście lat. Malowanie, gipsowanie, tapetowanie, kucie, zmiana mebli, wykładzin, dywanów, paneli, parkietów…

Wiąże się to z niemałymi kosztami. Na szczęście nie trzeba posuwać się do aż tak inwazyjnych kroków, by nieco odświeżyć pokoje. Nowy i radosny wystrój wnętrz może skutecznie poprawić humor na długi czas. Czasem wystarczy zmienić kolor dodatków, by odmienić pomieszczenie. Nowa narzuta na kanapę i fotele, kilka świeczek zapachowych, bukiet kwiatów czy nowe zasłony potrafią zdziałać cuda. Ściany wyglądają ją nieświeżo, a pod wiszącym kwietnikiem widać paskudny zaciek?

Cztery kąty – Nabycie Więc może ukryć te niedoskonałości pod specjalną, filcową naklejką, której kształt możemy sami wybrać? Można zdecydować się także na interesujący plakat czy fototapetę, co wiąże się już z większym wydatkiem. Przeraża nas widok paskudnych, starych kafelek w kuchni albo łazience? Zamiast spędzać długie godziny na kuciu, można je pomalować!

Niespodziewany efekt może też dać przemeblowanie. Zmień ustawienie sprzętów, a efekt może być zupełnie zaskakujący. Zamiast kupować nowy zestaw wypoczynkowy – wykorzystaj ten, który już masz. Podniszczone obicie zmienisz u tapicera, uszyj samodzielnie pokrowce na krzesła.

Odświeżyć mieszkanie Lokal – Konsultant
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Previous article
Osiedla – budownictwo Mieszkanie – Dzierżawca
Next article
Nowoczesność Mieszkanie – Agent
About the author