Pit 37

Prognozy w budownictwie Siedziba – Dzierżawa

Jakie będą przyszłe lata w branży budownictwa

Koniec roku jest ważnym momentem rozliczania się z przeszłością, jak również prognozowaniem tego co będzie. W tym roku spędzamy święta pod szyldem barokowej inspiracji, włącznie z cherubinami o pucołowatych policzkach. Jakie jednak barwy będą dominować w roku 2012?

Otóż nie jest to niespodzianką, że zapragniemy otaczać się kolorem spokoju, szczerości, zaufania. Z pewnością do tej charakterystyki nie pasuje ognista czerwień, anielska biel, czy też niezwykle zdecydowana czerń. Polubimy zamiast nich… niebieski.

Mieszkanie do wynajęcia – Konsultant Aranżacja wnętrz w kolorze niebieskim może wydawać się mało ryzykowna i nieco mdła, jednak niekoniecznie musimy decydować się na przygaszone i pozbawione wszelkiej dawki oryginalności odcienie. Czasami wystarczy, aby niebieski pojawił się inspirowanych grafikach. Jest to barwa podstawowa, którą można uzupełnić o biel i czerń. Wspaniale będą się komponować w graficznych elementach o geometrycznych kształtach. Jeżeli jednak niebieski w ogóle nie pasuje do naszego temperamentu i upodobań możemy zaopatrzyć się w odcienie szarego, zielonego i pomarańczowego.

Warto stosować małą liczbę kolorów, dwa, trzy, maksymalnie cztery. Ważna jest jednak ich wyrazistość na podstawie której będzie opracowany kontrast. Zatem w tym roku za bardzo nie poszalejemy z żywymi barwami Słońca i trawy.

Previous article
Przygotowanie do sprzedaży Dom do wynajęcia – Sprzedaż
Next article
Przepisy prawne w mieszkaniówce
About the author