Pit 37

Lublin – nowowybudowane mieszkania Cztery kąty – Fachowiec

Jakie są ceny mieszkań w Lublinie?

Wybór mieszkań w Lublinie jest ogromny, można kupić wszystko od kawalerki po apartament. Ceny mieszkań zależą od lokalizacji, standardów mieszkania, a przede wszystkim od jego metrażu. Średnia cena jaką trzeba zapłacić za metr kwadratowy nowego mieszkania waha się w granicach od 4000 do 5500 złotych.

Oczywiście deweloperzy ciągle prześcigają się ofertach, zachęcając potencjalnych nabywców promocjami oraz możliwością negocjacji cen. Lokalizacja odgrywa bardzo ważną role, dlatego najtańsze lokale znajdziemy na Tatarach, Dziesiątej oraz Felinie. Tu ceny za metr kwadratowy wynoszą od 4000 do 4500 złotych. Nieco droższa jest Kalinowszczyzna, Czuby oraz Czechów, tutaj cena dochodzi do 5500 zł.

Lokal – Spadek Najdroższą lokalizacją natomiast są dzielnice położone w centrum i na zachodniej stronie miasta: Węglin, Sławinek, Śródmieście, Konstantynów oraz Wieniawa. Ceny tu zaczynają sie od 5500zł i rosną, aż do ponad 6000 złotych. Najczęściej poszukiwane są tu mieszkania 2-3 pokojowe. Lublin jest typowym miastem studenckim, dlatego dużo mieszkań o niewielkich powierzchniach wynajmują żacy lub młode pary.

Choć Lublin nie należy do największych rynków, nie brakuje tu zarówno tanich kawalerek, jak i apartamentów z wyższej półki. W Lublinie powstają nowe bardzo atrakcyjne osiedla, a chętnych na nie, nie brakuje, każdy może znaleźć coś na własną kieszeń oraz zgodnego ze swoimi upodobaniami.

Previous article
Metraż domu Dom – Najem
Next article
Kryteria otrzymania jednorazowych środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej
About the author