Pit 37

Metraż domu Dom – Najem

Jaki powinien być właściwy metraż domu?

Niewielki metraż mieszkania oznacza spore komplikacje przy tworzeniu wymarzonej aranżacji. O ile przedpokój i kuchnia mogą zmieścić o wiele więcej mebli i przedmiotów niż początkowo myśleliśmy, o tyle z łazienką może być większy problem.

Warto ją powiększyć chociażby optycznie, by podczas relaksującej atmosfery poczuć się wygodnie. Po pierwsze najlepszym wyborem jest uczynienie jasnych barw motywem przewodzącym pomieszczenia. Oczywiście przydałoby się przełamać gładką biel, na przykład okładziną z kamienia, ewentualnie kolorowym (chociażby turkusowym) dodatkiem. Warto też zastosować na ścianach różne lustrzane tafle. Od wieków znamy sztuczkę polegającą na powiększaniu przestrzeni przez użycie odbijanych powierzchni. Wiąże się to jednak z pewnym problemem.

Dom wielorodzinny – Najemca Mianowicie nie każdy lubi myć lusterka, a te niestety potrzebują szczególnej uwagi, zwłaszcza w łazience gdzie nie osiada kurz, ale można nadużyć środków czystości zostawiających po sobie mało estetyczne kropki. Dodatkowo można pokusić się o wykorzystanie techniki matowienia szkła. Dzięki niej można na szklaną powierzchnię przenieść dowolny wzór, chociażby kwiaty i anioła. Wzór jest z reguły trójwymiarowy i dodaje łazience szyku. Pewną ciekawostką jest to, iż można pokryć warstwą teflonu powierzchnię lustra, co chroni je przed różnorodnymi osadami.

Previous article
Metraż mieszkania Chałupa – Wierzytelność
Next article
Lublin – nowowybudowane mieszkania Cztery kąty – Fachowiec
About the author