Pit 37

Świadczenia motywacyjne dla pracowników

Co to jest benefit systems?

Pracownicy wielu firm od 2000 roku stykają się z ofertą spółki Benefit systems. Dzięki jej usługom pracodawcy są w stanie przyciągnąć chętnych do pracy dzięki pozapłacowym dodatkom. Jak czytamy na benefitsystems.pl, firma początkowo oferowała pracownikom  usługi z sektora finansowego. Z czasem okazało się , że  występuje większe zapotrzebowanie na usługi związane ze sportem i aktywnym wypoczynkiem. Benefit system udostępnia szeroką gamę obiektów sportowych, poczynając od siłowni poprzez kluby fitness i baseny. Oznacza to, że każdy pracownik, niezależnie od wieku czy płci odnajdzie zajęcia, które będą dla niego najatrakcyjniejsze i najkorzystniej  wpłyną na jego stan zdrowia.

Witryna internetowa benefitsystems.pl informuje nas nie tylko o zaletach Karty MultiSport. Jeśli nasza firma jest związana z benefit systems, to możemy liczyć także na zniżki na seanse filmowe oraz na posiłki w najlepszych lokalach gastronomicznych w kraju, dzięki Kartom MulitBilet i MultiLunch.

Strategia działania benefit systems – główne cele firmy

Benefit systems dostarczając usług pozapłacowych dla pracowników, sprawia, że wzrasta ich zadowolenie z wykonywanej pracy. Pracodawca ma dzięki temu wysportowaną, zadbaną i wypoczętą kadrę. Bez wątpienia, atrakcyjny i zdrowy  wygląd odgrywa dużą rolę w pracy, której elementem jest stały kontakt z klientami. Osoba wypoczęta i pozbawiona kompleksów staje się pewniejsza siebie, co przekłada się na sukcesy zawodowe. Pozapłacowe usługi dla pracowników sprawiają również, że pracodawca może liczyć na większą lojalność ze strony zatrudnionych przez siebie osób.

Na benefitsystems.pl co jakiś czas odnajdujemy nowe informacje. Firma benefit systems wciąż rozwija swoją działalność na kolejne kraje Unii Europejskiej. Pracodawcy, którzy zawarli umowy z benefit systems pozwalają pracownikom również na obcowanie ze sztuką w wolnym czasie. Jednym z nowych produktów jest Karta MulitTeatr.

Previous article
Taksa notarialna w 2013 roku
Next article
Twoje ubezpieczenie OC dobiega końca? Zmiana ubezpieczyciela jest naprawdę prosta!
About the author