Pit 37

Tanie kolonialne meble

Czy styl kolonialny będzie dobry dla twojego mieszkania?

Nie możesz zdecydować się na wprowadzenie pewnych elementów stylu architektonicznego tylko dlatego, że po prostu ci się one spodobały. Musisz najpierw sprawdzić, czy dla twojego mieszkania będą one odpowiednie. Styl kolonialny zastosowany w niewłaściwym miejscu nigdy bowiem nie będzie zachwycać.

Spójrz więc teraz na wielkość swojego mieszkania. Oceń obiektywnie, czy twój lokal jest duży, czy raczej przypomina niewielką kanciapkę. Jeśli dojdziesz do wniosku drugiego, nie powinieneś raczej sięgać po nawet bardzo tanie kolonialne meble. Są one na tyle masywne, duże, ciężkie i do tego ciemne, że zajmą najprawdopodobniej całą twoją wolną przestrzeń. Wypełnisz nimi pokój, a gdy jeszcze dodatkowo go udekorujesz, nie będziesz mógł nawet spokojnie się po nim poruszać. Trzymaj się więc tej zasady, że styl kolonialny pasuje wyłącznie do dużych mieszkań i domów.

Czasem z pewnych rzeczy musisz po prostu zrezygnować. Nie martw się jednak, bo stylów architektonicznych jest tak wiele do wyboru, że któryś z nich na pewno sprawdzi się w twoim małym mieszkaniu.

Previous article
Najlepsze meble ogrodowe na działkę
Next article
Meble biurowe gabinetowe
About the author