Pit 37

Wigilia w domu rodzinnym Chałupa – Doradca

Nie ma to jak wigilia w rodzinnym domu

Pierwsza Wigilia we własnym mieszkaniu poza wielką radością zwiastuje także ogromny stres. Pragniemy, by wszystko było dopięte na ostatni guzik, dlatego dbamy o każdy szkopuł, który zawsze wydawał się czymś zbędnym.

Młoda gospodyni poza potrawami szczególną uwagę skupi na dekoracji świątecznego stołu. Co zrobić, by uroczysta kolacja wyglądała o wiele lepiej niż każda inna? Z pewnością do tego celu przydadzą się białe obrusy oraz kolorowe serwetki ozdobione świątecznymi motywami. Pośród motywów można znaleźć mikołaja, renifery, ośnieżony domek, gwiazdy, anioły, świece, bombki, choinki.

Chałupa – Pożyczka Ponadto warto zainwestować kilkadziesiąt złotych w piękne stroiki oraz wysmukłe świece nadające kolacji wyjątkowej atmosfery (rzecz jasna można także pomóc biednym i kupić niezbyt estetyczną, ale jednak mile widzianą świecę z Caritasu). Tekstylia powinny być dopasowane charakterem i kolorystyką z ubiorem choinki, chociaż nikt nie będzie suszyć nam głowy za pewną dysharmonię.

Chcąc wydać elegancką kolację powinniśmy zadbać także o szczególny wystrój krzeseł, na przykład nakładając na nie aksamitny materiał. Ponadto można także przystroić okna, chociaż niekoniecznie powinniśmy kierować się przepychem i bogactwem elementów, bo czasami mniej znaczy więcej. Warto także zadbać o inne świąteczne akcenty, tak by cała świąteczna dekoracja tworzyła całość, która nie męczy oka.

Previous article
Własne 4 kąty Dom – Dzierżawa
Next article
Warszawa – nieruchomości Rezydencja – Zakup
About the author