Pit 37

Postęp w budownictwie Lokal – Zakup

Jak wyglądałyby domy za 200 lat?

Czas mieszkania w jaskini minął bezpowrotnie, a przynajmniej taką nadzieję żywimy jako ludzie ucywilizowani i nie umiejący funkcjonować bez wielu przedmiotów związanych z elektrycznością.

Czy ktokolwiek z nas potrafi obecnie obyć się bez żarówki? Nawet modnisie nie potrafiłyby żyć bez pralki i żelazka posługując się tarą oraz starym żelazkiem na rozgrzane węgle. Jeżeli jednak zaistniałaby potrzeba życia w starych grotach z pewnością byśmy się do tego przyzwyczaili. Człowiek góruje nad innymi zwierzętami tym, że potrafi być elastycznym i umiejącym się dostosować do różnych warunków egzystencji. Z pewnością to co teraz trudno sobie wyobrazić mogłoby z pewnością stać się naszą rzeczywistością. Zniknęłyby futurystyczne meble, choinki na święta, które ozdabiamy bombkami oraz kolorowymi lampkami, nowoczesne sprzęty kuchenne ułatwiające gotowanie.

Blok – Zobowiązanie Rzecz jasna obecnie są to wyłącznie domniemania, szczególnie biorąc pod uwagę okres choinkowy, kiedy wszyscy czekamy na prezenty. I w porze kiedy zawieszamy lampki zdobiąc swoje balkony, tarasy i mieszkania. Biorąc pod uwagę nasze przyzwyczajenie do wygody lepiej byłoby sobie zaoszczędzić takich niespodzianek jakie niesie powrót do jaskini…I miejmy nadzieję, że tak naprawdę ludzkości nie czeka ponowne zapomnienie wszystkich wynalazków z poprzednich wieków, jak również dzieł literackich, muzycznych, malarstwa i rzeźb, jak miało to miejsce w ciemnych wiekach.

Postęp w budownictwie Lokal – Zakup
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Previous article
Praktyczny układ Dom do wynajęcia – Doradca
Next article
Pośrednicy w budownictwie Chata – Dzierżawca
About the author