Pit 37

Uwaga! Rezydencja – Doradca

Czasem nowe okazuje się złą decyzją

Nowe piękne mieszkania, w świeżo wybudowanych blokach, dobra okolica, przyjemne budowle, chronione osiedla, place zabaw dla dzieci i wiele innych atrakcji. Tym między innymi kusi rynek pierwotny w temacie nieruchomości. Coraz więcej osób daje się skusić na zakup mieszkania od deweloperów.

Powinni oni jednak uważać, ponieważ niestety i tu, w tej branży zdarzają się nieuczciwi ludzie. Z pewnością nie jedna osoba słyszała o deweloperach, którzy wzięli od potencjalnych klientów pieniądze i zostawili ich z niczym. Takie sytuacje zdarzają się bardzo rzadko, ale jednak maja miejsce. Dlatego trzeba być wyczulonym na tym punkcie. Nie powinniśmy przekazywać żadnych pieniędzy bez podpisania umowy, a także dokładnie czytać każdy papier, jaki jest nam przedstawiany.

Budowa – Dzierżawa Niezależnie od tego czy jest to umowa czy też powiadomienie o pracach trwających na budowie, musimy zapoznać się z tym, aby później nie okazało się, że coś jest inaczej niż nam mówiono. Trzeba również pilnować innych rzeczy.

Zdarzają się przypadki, gdy dosłownie należy samemu dobrze wymierzyć wielkość mieszkania i każdego pomieszczenia w nim, ponieważ niektórzy deweloperzy sprzedają mniejsze mieszkanie za większe pieniądze – po prostu w umowie podają wymiary niezgodne z rzeczywistymi. Bywa również, że w czasie budowy używane są inne materiały niż miały być użyte.

Uwaga! Rezydencja – Doradca
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Previous article
Warszawa – nieruchomości Rezydencja – Zakup
Next article
Utrzymanie domu Budynek – Konsultant
About the author