Pit 37

Żołnierze Siedziba – Najemca

Mieszkania dla żołnierzy

W miejscowości Żagań powstały nowe mieszkania przeznaczone dla żołnierzy i ich rodzin. W grudniu tego roku Wojskowa Agencja mieszkaniowa oddała do użytku cały blok z mieszkaniami dla 40 rodzin żołnierskich. Zamieszkać mogą w nich żołnierze, którzy służą właśnie w Żaganiu oraz w Świętoszowie.

Ten budynek znajduje się przy ulicy Koszarowej, zapowiedziano jednak, że kolejny powstanie również przy ulicy Kożuchowskiej. Wszystkie mieszkania mają trzy pokoje i wszystkie za wyjątkiem tych na poddaszu, mają 68 metrów kwadratowych. Mieszkania znajdujące się na poddaszu są mniejsze o trzy metry oraz posiadają ścięte sufity.

Mieszkanie – Agent Dodatkowo w piwnicy znajdują się garaże w liczbie 19, a przed samym budynkiem przygotowano parking dla samochodów. Koszt to 2,9 tysięcy złotych za metr kwadratowy. Wojskowa Agencja Mieszkaniowa podkreśla, że jest to już czwarty blok, jaki wybudowali w tym mieście i nie jest to koniec. To ogromna szansa dla tych rodzin, zwłaszcza, że niektóre z nich mają ulec powiększeniu.

Dzięki takim mieszkaniom żołnierze nie muszą się martwić, że ich rodzina nie ma się gdzie podziać. Opisane mieszkania, które zostały już oddane do użytku są również całkowicie wykończone i rodziny mogą się już wprowadzać wraz z meblami. Jedyne formalności jakie pozostały nowym lokatorom, to podpisanie umów z dostawcami mediów.

Żołnierze Siedziba – Najemca
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Previous article
Zwrot podatku Kawalerka – Konsultant
Next article
Znane kawalerki Nieruchomość – Dzierżawa
About the author